Pôžička bez dokladovania príjmu

Čo v prípade ak nedokážete dokladovať svoj príjem?. Existuje jedno riešenie a tým je pôžička bez dokazovania príjmu. V bankovom sektore takúto pôžičku pravdepodobne nedostane, keďže v banke je určujúcim faktorom doloženie  potvrdenia o príjme a bankového registra. Výhodou je vybavenie pôžičky do 24 hodín , bez zbytočného papierovania a bez nutnosti návštevy kamennej pobočky.

Pôžičky bez dokazovania príjmu sú doménou hlavne v  nebankovom sektore. V ďaka dostupnosti sú obľubené predovšetkým pri nezamestnaných alebo ženách na materskej dovolenke. Táto pôžička je poskytovaná bez nahliadnutia do registra dlžníkov

Výhody pôžičky bez dokladovania príjmu

  • pôžička bez dokazovania príjmu je bezúčelová pôžička (využitie peňazí na čokoľvek)
  • expresné a jednoduché vybavenie
  • možnosť vybavenia po telefóne alebo cez online žiadosť
  • je poskytovaná v nebankových spoločnostiach aj keď máte záznam v bankovom registri

Nemusíte doložiť príjem, aby ste získali pôžičku

Pôžička bez dokladovania príjmu je určená pre každého kto potrebuje finančnú pomoc a momentálne nedokáže dokladovať pravideľný príjem. Pôžičky bez dokladovania príjmu môžu byť jediným riešením finančných problémov, avšak len krátkodobo. Na financovanie dlhodobých záväzkov je tento typ pôžičiek nevhodný.

Existuje mnoho spoločností, ktoré vám buď na zmluvu alebo na zmenku požičia toľko peňazí, koľko budete potrebovať. Naprostej väčšine nebudete nútení ukazovať svoje príjmy a dokladať tak to, že pracujete. Tým pádom sa tieto pôžičky stávajú dostupné aj pre nezamestnaných ľudí. Ak ste v prechodnom období medzi dvoma zamestnaniami, tak sa vám určite pôžička bez doloženia príjmov bude hodiť.